6 Nisan 2013 Cumartesi

Survivor 2013 Ünlüler Gönüllüler Yarışması

Sponsorlu bağlantılar
Yapımcılığını Acun Ilıacalı'nın üstlendiği Survivor Ünlüler - Gönüllüler bu yıl Panama'da gerçekleşiyor.Star TV ekranlarında yayınlanan, yapımcılığını Acun Ilıacalı'nın üstlendiği dünyanın en zor yarışması Survivor Ünlüler Gönüllüler'de her geçen gün yarışmacıların açlıkla imtihanı giderek büyüyor.
Gerginliğin bir an olsun dinmediği Gönüllüler adasında bu hafta balık ziyafeti olacağa benziyor. Balığa çıkan Bozok'un oltasına köpek balığı takılıdı. Bunu gören diğer yarışmacılar sevinçlerini saklayamadı.
Survivor Ünlüler - Gönüllüler'in yeni bölümü Star TV'de olacak.
Irmak Atuk'tan Gangnam Style şov!
Bu yıl Panama'nın ev sahipliği yaptığı 'Survivor Ünlüler-Gönüllüler'de geçen hafta ikinci eleme heyecanı yaşanırken, güzel yarışmacı Irmak Atuk Gangnam dansı yaptı. Survivor Ünlüler Gönüllüler yarışması hem duygusal anlara, hem de renkli görüntülere sahne oldu.
IRMAK ATUK 'DAN GANGNAM ŞOV!
Survivor Ünlüler Gönüllüler'in güzel yarışmacısı Irmak Atuk Gangnam Style dansı yaptı. Larissa, Bennu ve Irmak Atuk yarışmada rahat koltuklarda keyif ve ıpad kullanma hakkı kazandı. Ödül adasına gelince koltukları ve Ipadleri gören Irmak Atuk Gangnam Style yaptı.
ADADA GÖZYAŞLARI SEL OLDU
Son ikiye kalan Mustafa ve Seda 'nın arasından aday veda eden isim Seda oldu. Seda'nın elenmesinin ardından yaptığı açıklamada adada kısa ama güzel günlerinin geçtiğini söylerken, adadan ayrılırken Seda 'nın yakın arkadaşı Duygu da gözyaşlarına boğuldu.

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder

Not: Yalnızca bu blogun üyesi yorum gönderebilir.

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...