6 Nisan 2013 Cumartesi

Benzemez Kimse Sana Şarkı Yarışması

Sponsorlu bağlantılar
Müzik programlarını her zaman severek izliyoruz. Bir de müzik yarışması söz konusu olduğunda her bölümünü takip etmek için elimizden geleni yapıyoruz. Son dönemin en sevilen müzik yarışmalarından biri de Benzemez Kimse Sana oldu. Diğer yarışmalardan farklı bir formata sahip olması ve oldukça iyi bir amaca hizmet ediyor olması bu yarışmayı çok farklı kıldı. Kamu yararına çalışan dernek ve vakıflara yardım etmek amacıyla başlatılan bu yarışma birçok kişinin ilgisini çekti. Geçtiğimiz sezon birçok derneğe yardım yapılmıştı. Yarın akşam başlayacak olan yeni sezonu ile yine çeşitli dernekler ve vakıflara yardımlar gerçekleştirilecek.
Bilindiği gibi bu yarışmada yarışan kişiler ünlüler, ancak bunlar da kendilerini yarışmıyor. Temsil ettikleri dernek ya da vakfın yararına yarışan, kazandığı ödülü temsil ettiği kuruma veren ünlüler, oldukça renkli görüntülerin ortaya çıkmasına neden oluyorlar. Henüz yarışma başlamadan renkli görüntüler ortaya çıkmaya başladı bile. Benzemez Kimse Sana'da sadece yarışmacılar değil, jüri üyeleri de oldukça eğlenceli. Jüri koltuğunda Seyfi Dursunoğlu, Erol Evgin ve bu yıl aralarına katılan Demet Akbağ oturuyor. Yeni sezonu ile yine herkesi ekranlara kilitlemek için hazırlanan Benzemez Kimse Sana'da ilk performansı Erol Evgin sergiliyor.
Erol Evgin, bu kez 1 buçuk saat süren makyaj işleminin ardından Elvis Presley oldu. Ünlü sanatçının makyajını ise bu konuda artık uzmanlaşmış bir isim olan Derya Ergün yaptı. Ünlü sanatçı, Evgin "Kamu yararına çalışan vakıflara ve derneklere bağışta bulunan, toplumsal farkındalık yaratmaya dönük işleve sahip bir programda jüri üyesi olmaktan mutluluk duyduğunu",dile getirdi.

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder

Not: Yalnızca bu blogun üyesi yorum gönderebilir.

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...